Willa Stożek

Regulamin


REGULAMIN

Witamy Państwa serdecznie w naszym domu ,,Willi Stożek" życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu

1.Doba noclegowa trwa od godziny 16.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.

2.Należność za pobyt pobierana jest w 3 dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju/……… W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

3.Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zadatku 1 do 3 dni w wysokości do 40 % ogólnej kwoty zamówienia.

4.Zadatek jest zwracany w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.

5.Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej. Na 30 dni przed przyjazdem, istnieje jedynie możliwość zmiany terminu pobytu, pod warunkiem, że dany pokój będzie wolny w wybranym przez Państwa nowym terminie. Oraz ilość osobo/dni będą takie same lub dłuższe niż wcześniejsza rezerwacja(PODSTAWA PRAWNA ART. 394KC) z wyjątkiem szczególnych przypadków losowych

6.Na dzień przed końcem pobytu, prosimy o powiadomienie, o zamierzonej godzinie wyjazdu.

7. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 6.00. W czasie ciszy nocnej, o której mowa w dziale III pkt. 1 c) zabronione jest przebywanie na terenie posesji osób odwiedzających gości

8. Prosimy o niewchodzenie w butach narciarskich do pokoi.

9. Goście mają prawo do bezpłatnego korzystania z urządzeń do gier znajdujących się w budynku , w godz.10.00-22.00

10.Prosimy o niepalenie papierosów oraz nieużywanie otwartego ognia na terenie całego domu (wolno palić na balkonie)

11. Przed wyjściem z pokoju prosimy o zamknięcie drzwi na balkon, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych.

12.Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji tylko za zgodą właściciela obiektu. Prosimy o zachowanie czystości po swoich zwierzętach.

13.Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie klucza wynosi 50 złotych.

14.Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.

15.Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.

16.Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu.

17.W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu

18.Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

19.Cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego. Podane ceny są cenami orientacyjnymi brutto i podlegają negocjacji

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń.
Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy